מרחב עולם תוכן לעסקים
 
 
 
 

כתבות

כשמדברים על שוק הדירות למגורים בארץ, נהוג להתייחס למרכז לעומת הפריפריה. ישנה עוד התייחסות: ערים גדולות לעומת מקומות קטנים. להלן המקרה המיוחד של העיר הגדולה, באר שבע, השוכנת בפריפריה.
 
הפחד לאבד לקוחות מניע את העסק תמיד אחורנית. איך זה שעסקים רבים הפכו בני ערובה בידי לקוחותיהם והאם יש פתרון למצב? להלן שיטת עבודה פשוטה: בנייה ומעקב שוטף של מאגר לקוחות. התוצאה: מאגר לקוחות טובים.
 
שוק ההון ("הבורסה"- בלשון העם) מעורר אצלנו תגובות רגשיות. במקום לנהל את תיק ההשקעות שלנו בצורה רציונאלית, אנחנו נוטים לקבל החלטות אימפולסיביות. הכתבה להלן מציעה דרך שפויה להתנהלות בשוק ההון.
 
נשאלת השאלה, מה דין עצמאי שהוא גם שכיר, כאשר מופסקת העסקתו כשכיר והוא מפוטר, והוא מקבל דמי אבטלה ובמקביל יש לו הכנסות כעצמאי?

 
חישוב חבות המס של עצמאי נקבעת על פי הדוח השנתי שהוא מגיש למס הכנסה. בדוח השנתי רשומות ההכנסות במהלך השנה בניכוי ההוצאות שנצברו במהלך השנה. להלן פרטים נוספים ועדכונים לשנת 2009.
 
גניבת זהות בהגדרתה מתרחשת כאשר אדם מסוים משתמש בנתונים של אדם אחר ללא רשותו על מנת לבצע מעשה מרמה או הונאה.

 
העיתונים, הטלוויזיה וגם נגיד בנק ישראל – כולם הכריזו באופן רשמי על נחיתתו של המיתון בישראל. מה עושה, בימים אלו של מיתון, מי שרוצה להמשיך ולחסוך אך מפחד להפסיד את כספו בתיק ההשקעות שלו?
 
המצב הכלכלי הנוכחי מחייב עסקים לעקוב אחר תזרים המזומנים שלהם מקרוב. אין פתרונות אינסטנט אחידים לעסק, שהכנסותיו ירדו באופן דרסטי. ועדיין, העצה התקפה לכולם– לא לקחת הלוואה בשוק האפור.
 
רווחים מחד גיסא וחוסר מזומנים מאידך גיסא? התשובה לכך מצויה בניהול נכון של תזרים המזומנים של העסק שלנו ושליטה על גובה ותזמון התקבולים והתשלומים בעסק – ובקיצור, ניהול נכון של תזרים מזומנים.
 
בחודש יולי 2007 פורסם חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24). התשס"ח – 2008, אשר יכנס לתוקף בתאריך, 1 בפברואר, 2009. התיקון הנ"ל מהווה מהפכה ביחסים בין עובדים למעבידים בישראל.
 
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD.