מרחב עולם תוכן לעסקים
 
 
 
 

כתבות

כל מה שרצית לשאול (את עצמך) ולא העזת לשאול. הצד השיווקי של הקמת עסק ושל פיתוח עסק קיים. כמה שאלות בסיסיות בשיווק ליזם ולעוסק.
 
שוק העבודה על סף משבר. מוכרחים לשנות את הפילוסופיה הקפיטליסטית"
פרופ' יהודה כהנא, אומר בראיון לכלכליסט שאם לא נעשה שינוי הדרגתי בשוק העבודה נחווה משבר קשה וכואב.
לדוגמא: במדינה קטנה כמו פינדלד הדומה בגודלה לישראל ומשגשגת מבחינה כלכלית
השיטה היא לתגמל אנשים לפי שיפור ההישג שלהם.

 
מספר חודשים שאנחנו קוראים בכל העיתונים: המיתון כבר כאן. אמנם, הפעילות הכלכלית הצטמצמה וכמות המובטלים עלתה משמעותית, ועדיין זה לא אומר שבעלי עסקים צריכים באופן אוטומאטי להשהות את פיתוחיהם.
 
על השאלה: שותף כן או לא? שותפות היא דבר טוב או דבר מזיק לעסק? תמיד יהיו לכל אחד סיפורים על שותפויות מוצלחות ומאידך סיפורים מסמרי שיער על שותפויות, שנכשלו וגבו מחיר כבד מהשותפים עד כדי סגירת העסק.
 
הקמת עסק דורשת ידע, הכשרה והתמסרות. אולם לפני הכול יש לבחון את הרעיון ולראות האם הוא ישים, האם ניתן להפוך את הרעיון לעסק מצליח. נשאלת השאלה: האם כל רעיון מצוין הוא גם רעיון עסקי מצוין?
 
בכל שנה בועידה השנתית לעסקים קטנים ובינוניים באים נציגי השילטון ומאדירים את פועלם של העסקים הקטנים והבינוניים, מעלים את בעיותיהם על נס ומבטיחים שהפעם הדברים יטופלו. הנה תזכורת למה שמוזנח ע"י הממשלה כבר שנים.
 
תיאטרון "נא לגעת" הוא היחיד בעולם שלהקת השחקנים שלו מורכבת כולה מחירשים-עיוורים. במקום פועלים מסעדה בשם "בלק אאוט", המתנהלת בחשכה מוחלטת ומעסיקה רק מלצרים עיוורים ובית-קפה ”קפיש” שבו כל המלצרים חירשים. לא לראות ולהאמין.
 
כאשר חוקר פרטי מתחיל את חקירתו, חשוב מאוד שיבצע מספר צעדי איסוף בסיסיים אשר יתרמו בצורה ישירה לאופן ולמהירות ביצוע החקירה. צעדים אלו יכללו אימות של פרטים שונים שהתקבלו לגבי האובייקט נשוא החקירה.
 
למה אנשים פותחים עסקים? למרות הנתונים הלא מעודדים בדבר שרידותם של עסקים בישראל, הרי שעסקים חדשים צצים בכל יום. מה מושך אנשים לפתוח עסק פרטי? להלן כמה תשובות שאספתי.
 
התוכנית עסקית מסייעת בידי היזם לעבד את רעיונותיו לתוכנית מעשית, תוך מתן תשובות על שאלות, העולות תוך כדי הכתיבה. בנוסף משמשת התוכנית כלי להצגת המיזם בפני משקיעים, בנקים ושותפים עסקיים פוטנציאליים.
 
Next Page 
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD.