מרחב עולם תוכן לעסקים
 
 
 
 

כתבות

האם מותר להם לנכות משכרו של העובד קנסות, דוחות חניה או דוחות תנועה? טענת המעסיקים היא כי העובד מחויב לכבד את החוק, ולכן הוא זה שחייב לשלם את קנסותיו.
 
יחסי עבודה תקינים בין עובד למעביד עלולים להסתיים בפיטורין או בהתפטרות. פעמים רבות מסתיימים יחסי עבודה של שנים בתביעות בבתי משפט. מה צריך לדעת כדי לחסוך זמן, כסף ועוגמת נפש?
 
חוק הודעה לעובד (תנאי עבודה) התשס"ב (2002) מסדיר את חובת המעביד למסור לעובד הודעה בכתב, אשר תכלול פירוט של תנאי העבודה בהתאם להוראות החוק, ובכלל זאת, זהות הצדדים, תאריך תחילת העבודה, שעות העבודה ושכר עבודה.
 
בעלי נכסים מוצאים עצמם לעיתים מול שוקת שבורה לאחר שהכניסו במסגרת הסכם שכירות שוכר לנכס בבעלותם אולם השוכר מסרב לפנות את הנכס בתום תקופת השכירות או אף קודם לכן כאשר לא עומד בתשלומי דמי השכירות.
 
המושג פשיטת רגל הוא ביטוי מפחיד עם קונוטציות שליליות. לרגל חג הפסח אני רוצה להביא בפניכם הסתכלות חדשה, בת חורין על המושג הזה. איך בעל עסק הופך להיות בן חורין אמיתי דווקא כשהוא מכריז על פשיטת רגל?
 
צוואה היא מסמך בה מצווה אדם מה יעשה בעיזבונו לאחר מותו. במאמר זה יובאו הסיבות השכיחות לעריכת צוואה, מהן ניתן ללמוד כי צוואה אינה נחלתם של אנשים מסוימים בלבד, אלא מחובת המציאות של כל אחד מאיתנו.
 
אנשים רבים מתקשרים כיום בקשרים עסקיים זה עם זה. במאמר זה אפרט מדוע חשוב לערוך הסכתם בשותפות עסקית וכללים לעריכתו.
 
בעלי עסקים, יזמים, ארגונים וחברות נוטים לא אחת להשמיץ את המתחרים שלהם על מנת לקדם את עצמם ואת האינטרסים שלהם. להשמצות אילו עלול להיות מחיר כבד לשני הצדדים.
 
אחד הדברים החשובים ביותר בניהול עסק הוא שמירה על ערוצי תקשורת עם עצמינו ועם הסובבים אותנו. הסובבים אותנו יכולים להיות ספקים שלנו, אנשים שאנו בפרויקטים משותפים איתם, לקוחות ועוד.
 
אנשים נקלעים לחובות כספיים במהלך חייהם בין אם מול גופים פרטיים ובין אם מול גופים ציבוריים.
במאמר זה ברצוני להציג דרך נוספת להסדרת חובות וזאת באמצעות ניהול מו"מ.
 
Next Page 
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD.