מרחב עולם תוכן לעסקים
 
 
 
 

כתבות

בתקופות קשות בני המשפחה נוטים בדר"כ לעזור אחד לשני כדי לעמוד מול המצב החדש. רוב המשפחות ממשיכות לתפקד באופן אפקטיבי גם בזמן המשבר באופן טבעי, ועדיין יש משפחות המתקשות לעשות זאת.
 
חלק מבעלי העסקים אינם שוכרים משרדים אלא עובדים מביתם, מי בגלל הנוחות של עבודה מהבית והחיסכון של הפקקים בבוקר בדרך לעבודה ומי בגלל החיסכון בדמי השכירות, האחזקה והארנונה של המשרדים.
 
הקמת עסקים מהבית היא התפתחות מבורכת ותוספת חשובה לפעילות העסקית בארץ בכלל. הקמת עסקים כזו מאפשרת לאנשים/נשים רבים לעבוד ולהתפרנס ממעשי ידיהם במקום לשבת בבית בחוסר מעש. מה חשוב לדעת?
 
הכותרות בעיתון מבשרות מדי יום על צניחות שערים בבורסות. חברות מכינות רשימות מפוטרים ובמגזינים של כלכלה כבר מדברים על האטה במשק. ואיך כל זה נוגע למשפחה שלך?
 
הכותרות בעיתון מבשרות מדי יום על צניחות שערים בבורסות. חברות מכינות רשימות מפוטרים ובמגזינים של כלכלה כבר מדברים על האטה במשק. ואיך כל זה נוגע למשפחה שלך?
 
להיות אשת קריירה וגם אימא. להיות בעלת עסק וגם אימא. התמרונים בין הבית והעבודה מוכרים לכל אישה עובדת. ואולם, כשמתחיל החופש הגדול- התמרונים הרגילים אינם מספיקים. לכבוד החופש הגדול אנו מציעים ערכה מיוחדת לאימהות עובדות ועסוקות.
 
היא כבר אמרה לעצמה המון פעמים שהיא רוצה להקריא סיפור לביתה הקטנה ואולי גם לבנה הקטן ואולי לשניהם ביחד. כשמגיעים הביתה לאחר יום עבודה, יש לעיתים תחושת התפרקות ורצון לנוח. האם אפשר גם וגם?
 
כמעט כל בית בישראל העסיק/מעסיק עובד במשק הבית. אם מדובר במטפל/ ת של הילד או בעובד/ת משק בית, המגיע/ה פעם בשבועיים לנקות. העסקת עובדים, גם בבית, מחייבת עפ"י חוק, תשלום לביטוח לאומי. איך עושים זאת?
 
היחס בין גודלו של פלח השוק הנשי להכנסה שלו הוא שערורייתי. כוח הקניה של הנשים עומד ביחס הפוך להכנסות שלהן. הדבר בולט בהוצאות החריגות, שאנחנו מוציאות, כשאנחנו מוזמנות לחתונה (למשל).
 
האם יתכן שבמדינת ישראל של המאה ה-21 ישנו סקטור שלם, שלא משלם משכורות לעובדיו. ואיש אינו פוצה פה ומצפצף? אכן כן. לא מדובר במפעל, שמעסיק בסתר ילדים בני 8 בתנאי עבדות, מדובר בבתי הקפה ובמסעדות העושים זאת לאור היום (והלילה).
 
Next Page 
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD.