מרחב עולם תוכן לעסקים
 
 
 
 

כתבות

כאשר באים לבחון התנהלות בארגון ניתן לראות, כבר בהסתכלות ראשונית, מערכות יחסים בין פרטים ובין קבוצות: הפוליטיקה הארגונית. מהי חשיבות הפוליטיקה הארגונית וכיצד משפיעה היא על העבודה השוטפת ועל התפתחות הארגון?
 
כאשר באים לבחון התנהלות בארגון ניתן לראות, כבר בהסתכלות ראשונית, מערכות יחסים בין פרטים ובין קבוצות: הפוליטיקה הארגונית מהי חשיבות הפוליטיקה הארגונית וכיצד משפיעה היא על העבודה השוטפת ועל התפתחות הארגון?
 
"המסמר שבולט חוטף על הראש"- פתגם יפני, שערער את מנוחתי במחשבה של- מה באמת? כולם רוצים להיות זהים אחד לשני? האם באמת כל-כך נורא להיות קצת שונה פה?

 
מהן הדילמות הניהוליות העולות לעיתים קרובות בקבוצת המאסטרמיינד? הכתבה השניה בנושא מאסטרמיינד תעסוק בסוגיות אלה ובערך המוסף שהמאסטרמיינד נותן לפיתרונן.
 
יותר ויותר אנשים בעולם הניהולי והעסקי מצטרפים לקבוצות על בסיס שיתוף עמוק. מהי שיטת המאסטרמיינד? ומה עומד מאחורי הפתגם היפני: "All of us are smarter than one of us"
 
האם פעם תהיתם למה אנשים מסוימים הם כל-כך "קשים"? ולמה כל-כך רבים מאותם אנשים נמצאים דווקא איתנו, ואולי הם לא רק איתנו אלא יושבים לנו על הראש בתור בוסים? אם כן, אז אתם לא לבד.
 
בדר"כ אנחנו נוטים להתייחס בתשומת לב רבה לעבודה שלנו מול לקוחות. ומה עם עבודה מול ספקים? הספקים הם לב ליבו של כל עסק ומחייבים תשומת לב מיוחדת.
 
אנשים נוטים לציין את התכונה "פרפקציוניזם" גם כמגרעה וגם כמעלה באופי שלהם. כיצד יכול אותו פרפקציוניזם להוות גם חוזקה וגם חולשה בעת ובעונה אחת אצל אותו אדם?
 
הטרדות טלפוניות הן לא רק התנשמויות והתנשפויות של סוטים. הטרדות טלפוניות יכולות להיות גם כלי נשק בידי מתחרים, כיון שהם גורמים לשיבוש העבודה השוטפת, לחוסר ריכוז ולאווירת פחד בקרב העובדים.
 
הוא באמת קטן, הכרטיס ביקור הזה. אבל זה לא אומר כלום לגבי היכולות שלו לתרום לחשיבה ופעילות השווק שלנו.
 
Next Page 
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD.